Aleksandra Kot

Dyrektor

W Bałabajce jestem dyrektorem i wychowawcą grupy. Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego. Wszystkie dotychczasowe kierunki studiów, tj. edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, edukacja medialna i podyplomowe studium zarządzania oświatą, ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim. Dodatkowo od 2021r.,  po ukończeniu studiów „Edukacja integracyjna i włączająca” na APS-ie, posiadam uprawnienia pedagoga specjalnego.

Uwielbiam się rozwijać i stale wzbogacam mój warsztat pracy. Odbyłam wiele kursów, m.in. Edukacja globalna, Ekspert promocji zdrowia i edukacji zdrowotnej, Symultaniczno - Sekwencyjna Nauka Czytania oraz współpracuję z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę.

Poza zajęciami programowymi, prowadzę również Ruch Rozwijający Weroniki Sherborne oraz indywidualne zajęcia z języka rosyjskiego. Na co dzień dbam również o bieżące sprawy organizacyjne w przedszkolu. :)

W swojej pracy najbardziej lubię to, że każdy dzień jest niepowtarzalny i zawsze niesie ze sobą mnóstwo niespodzianek. W relacji oraz rozmowie traktuję każdego przedszkolaka jako partnera równego sobie. Dodatkowo w mojej codziennej pracy pomagają mi moje poczucie humoru i niespożyte pokłady energii.

Prywatnie biegam, uprawiam jogę, czytam i planuję, jak odwiedzić wszystkie miejsca na świecie, które chcę zobaczyć. :)

Kontakt
Rekrutacja