Katarzyna Jaszczuk

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Z wykształcenia jestem pedagogiem oraz terapeutą pedagogicznym. Posiadam stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Ukończyłam studia magisterskie z pedagogiki o specjalizacji edukacja przedszkolna i pedagogika specjalna na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz studia podyplomowe z terapii pedagogicznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Zdobytą wiedzę oraz umiejętności wykorzystywałam podczas pracy w publicznym przedszkolu jako nauczyciel wychowawca oraz w niepublicznej poradni psychologiczno -pedagogicznej jako terapeuta pedagogiczny.

Praca z dziećmi daje mi mnóstwo satysfakcji, jest dla mnie źródłem inspiracji i motywacji do działania. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi, a ich uśmiech jest dla mnie największą nagrodą za wykonywaną pracę.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczęszczając na interesujące mnie kursy i szkolenia. Posiadam certyfikat terapeuty ręki oraz trenera umiejętności społecznych. W pracy z dziećmi za najważniejsze uważam zawarcie relacji opartej na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Wolny czas poświęcam na zabawy z córką i psem oraz na czytanie książek i jogę.

Kontakt
Rekrutacja