Magdalena Godlewska

Psycholog

Jestem dyplomowanym psychologiem, pedagogiem, terapeutą i mediatorem, trenerem TUS. W swojej pracy staram się być otwarta na różne metody i eklektycznie łączyć je w terapii dzieci. Skończyłam wiele szkoleń tematycznych. Uwielbiam pracę z dziećmi i czerpię olbrzymią satysfakcję, widząc postępy moich podopiecznych.

Swoje doświadczenie zdobyłam dzięki wieloletniej pracy z najmłodszymi pacjentami przeprowadzając kompleksowe diagnozy psychologiczne, terapie indywidualne oraz konsultacje wychowawcze. Prowadzę terapie dzieci z wyzwaniami rozwojowymi oraz wspieram rodziny w trudnej sytuacji. Duży nacisk kładę na rozwiązania systemowe – angażujące całą rodzinę.

Prowadzę liczne szkolenia oraz warsztaty umiejętności społecznych i wychowawczych, publikuję artykuły o tematyce psychologicznej.
Od 10 lat aktywnie zajmuję się Treningiem Umiejętności Społecznych (jestem współautorką filmów modelowych, współorganizatorką turnusów, współprowadzę szkolenia dla nauczycieli na terenie całej Polski). Dodatkowo ukończyłam Szkołę Trenerów Biznesu i Rozwoju Osobistego organizowaną przez BCB Szkolenia Coaching.

Kontakt
Rekrutacja